Şehirler Arası Nakliyat hizmeti taşımacılık sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı insanlar adreslerini değiştirebilmektedir. İş, tayin, veya mecburi sebeplerden dolayı taşınma ihtiyacı duyan kişiler evden eve nakliye firmalarından faydalanmaktadır. Nakliye sektörüne olan ihtiyacın artmasıyla birlikte evden eve nakliye firmaları arasında tercih yapmak bir hayli zorlaşmıştır. Sayıları bir hayli artan evden eve nakliye firmaları tarafından kaliteli ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunulduğu unutulmamalıdır. Firmamız sizlere hem kaliteli hem güvenilir hem de kısa sürede rahatlıkla taşınma imkânı sunmaktadır. Bu nedenle eşyalarının taşınmasını isteyen kişilerin firmamıza başvurarak veya telefonlarımızdan irtibata geçerek randevu almaları gerekmektedir.

Şehirler Arası NakliyatSüreci

Şehirler Arası Nakliyat süreci başlatılabilmesi için öncelikle firmamızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ardından firmamız sizlere bir ekspertiz göndererek eşyalarınız durumu hakkında ön bir değerlendirme yapmaktadır. Eşyaların durumuna uygun olarak nakliye araçları, çalışan personel sayısı ve ambalaj miktarı belirlenerek bir nakliye ücreti çıkarılmaktadır. Şartlar konusunda anlaşılması halinde taşıma süreci başlatılarak taşınma gün ve saatinin belirlenmesi gerekmektedir. Belirlenen gün ve saatte adresinize gelen firmamız eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketleyerek özenle yeni adresinize götürür. Burada eşyalarınız paketlerinden aynı özenle çıkarılarak yerlerine yerleştirilmektedir. Ayrıca parçalara ayrılan eşyalarınız bulunuyorsa hemen montajı yapılarak kaliteli bir nakliye süreci tamamlanmaktadır. Nakliye sürecinde kısa sürede eşyalarınızı taşıyan firmamız eşyalarınıza zarar vermeden taşımak için büyük özen göstermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti satın alacak kişiler firmamıza arayarak veya firmamıza gelerek ön bir görüşme yapması gerekmektedir. Ardından adresinize gönderilen ekspertiz tarafından eşyalarınızın miktarı, ağırlığı, büyüklüğü, gereken ambalaj miktarı, nakliye aracı sayısı, çalışacak personel sayısı ile eski adresiniz ile yeni adresiniz arasındaki mesafe belirlenmektedir. Tüm bu kriterlertaşıma maliyetlerini ortaya çıkaran kriterler arasında yer almaktadır. Ayrıca talep ettiğiniz ek hizmetler için ayrı bir ücretlendirme söz konusudur. Ancak firmamız tarafından sunulan asansörlü taşıma sistemi, montaj ve demontaj işlemleri ile ekspertiz hizmeti siz müşterilerimize ücretsiz olarak sunulan taşıma sektörü hizmetleridir.

Şehirler Arası Nakliyat alanında bir numara olan Marmara Nakliyatla güvenli, konforlu ve sorunsuz bir taşınma tecrübesi yaşayacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin istedikleri her noktaya, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlıyoruz. Her yol ve hava durumuna uygun araçlarımız ile %100 hasarsız işlem için ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmette eksperlerimiz iki şehir arası uzaklığı da hesaba katarak eşyaların en güvenilir bir şekilde yeni yuvanıza ulaşması için çalışmalarını yapıyorlar. Özellikle mobilya, koltuk takımı, yatak odası takımı ve mutfak gereçleri gibi çabuk hasar görebilen eşyalarınız Marmara Nakliyat olarak sigortalanarak özel ambalajlama teknikleriyle hazırlanıyorlar. İstediğiniz adrese ulaştırılan eşyalarınızın taşınma işlemini de gerçekleştiren nitelikli kadromuz tek tek montajlama işlemini de yapıyorlar. Araçlarımız çeşitli büyüklükte evlerin tüm eşyalarını taşıyabilecek farklı kapasitelerde olduklarından dolayı sizi rahat ettirecek tercihi firmamız olarak yapmaktayız. En kısa sürede, en güvenli ve en ekonomik şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.