Marmara Evden Eve Nakliyat Nakliyat olarak İstanbul Nakliye işlemlerinin tamamında ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz Marmara Evden Eve Nakliyat nakliyat olarak firmamızın en çok önemsediği hizmetlerden bir tanesidir. Öncelikle ekspertiz çalışanımız firmamızı temsilen sizlerle temasa geçen ilk kişidir. Sizlerin ihtiyaçlarını ve taleplerini analiz edecek ve sizlere en uygun teklifi yapacak kişidir. Bu nedenle bu hizmet çok önemlidir.

Marmara Evden Eve Nakliyat Nakliyat olarak firmamızla iletişime geçmenizden hemen sonra belirlediğiniz gün ve saatte ekspertizimiz sizi ziyaret eder. Taleplerinizi dinler, eşyalarınızı inceler ve taşınacağınız yer ile ilgili bilgi alarak ora ile ilgili de incelemelerde bulunur. Daha sonra taşınma ile ilgili detaylı bir yol haritası hazırlar ve sizlere en uygun fiyatı verir.

Ekspertizimizin hazırladığı teklifte eşyalarınızın sigorta değerleri, kullanılacak ambalaj materyallerinin cinsi, taşınmada çalışacak personel sayısı, taşıma yöntemi (merdiven, asansör ya da asansörlü nakliyat), kullanılacak aracın cinsi ve gidilen kilometre miktarı ve taşınacağınız yerle ilgili de benzer bilgiler göz önüne alınarak bir fiyat ve yol haritası çıkarılır.

Ekspertizimiz firmamızla temasa geçmenizin ardından verdiğimiz hizmetin sonuna kadar sizleri dinlemekle ve ihtiyaçlarınıza cevap vermekle yükümlüdür. Her durumda muhatap olarak bulabileceğiniz kişidir.

Marmara Evden Eve Nakliyat Nakliyat gerek İstanbul içi nakliye hizmetlerinde gerekse İstanbul çıkışlı nakliye hizmetlerinde farkını ortaya koyarak İstanbul’un en sevilen nakliye firmalarından bir tanesi olmuştur. Marmara Evden Eve Nakliyat nakliyat olarak müşteri memnuniyetini odağımıza koyarak emin adımlarla büyümeye ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamıza telefon ya da internet üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm hizmetler için teklif alabilirsiniz.