Size bir telefon kadar yakınız
444 5 571
Dil Seçin
tr

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat

Marmara Ev Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri

1971 Yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Ev taşıma işine başladığımız ilk yıllardaki ev eşyaları şu an neredeyse antika değeri görmektedir. Firmamız çağın gereksinimleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniliklere açık ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Eşyalarınızı SİGORTALI ve SÖZLEŞMELİ taşıyoruz.

Ev taşırken biz ve standart ekiplerimizin görevleri nedir ve yaptıkları?

Her nakliyat işleminde çalışanların başında bir Ekip Şefi bulunmaktadır. Bunun görevi taşınma esnasında sizin işinizi takip etmek ve işi en iyi şekilde teslim etmektir.

Marangoz ve Mobilyalar: Her ekibimizde bir marangoz bulunmaktadır. Mobilyalarınızın türüne ve yoğunluğuna göre bu değişebilir. Taşınma süreci boyunca marangoz sökülmesi ve kurulması gereken bütün mobilya ve mobilya türlerinden sorumludur. Marangozların deneyimli ve sertifika sahibi olma zorunluluğu var.

Avize ve Beyaz Eşya Taşıma: Her evde kesinlikle bulunan beyaz eşya ve avizelerin söküm tekrar kurulum işlemini elektrikçi yapmaktadır. Elektrikçi avize ve beyaz eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedirler.

Paketleme İşlemi: Paketleme; kırılacak eşya, ufak tefek, hassas küçük eşyalar, kitaplar… Eşyaların ambalaj kağıtları ya da hava baloncuklu pat patlar ile sarılarak karton kutulara yerleştirilme işlemidir. Bunu yaparken eşyaların hassasiyetine göre malzeme kullanıyoruz. Ayrıca tek seferlik malzemeler kullanarak temizlik kurallarına uyuyoruz.

Ambalaj ve Sarma: Kolilere sığmayacak bütün eşyaların darbelere karşı korunabilmesi için yapılan koruma kılıfları ya da koruma malzemeleri ile güvence altına alınmasına ambalajlama diyoruz. Burada işinde ustalık ve kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Kullandığımız malzemeler çok çeşitli olup eşyayı en iyi koruyacak niteliktedir.

Elbiseler İçin: Taşınırken amacımız sizi uğraştırmadan yeni evinize yerleşmeniz. Burada ütülü elbiselerin kırışmadan taşınması da çok önemlidir. Bunlar için mini asklı ebise taşıma kolilerimiz ve dolaplarımız kullanılmaktadır. Elbiselerinizin yoğunluğuna göre kullandığımız malzeme miktarı artar.

Bunlarla birlikte firmamızın Antika Taşıma ve Piyano Taşıma hizmetleri de var. Eşyalarınızı en iyi koşullar altında taşıyabilmemiz için tek yapmanız gereken bizi arayarak taşınmanız gerektiğini söylemeniz. Bununla birlikte eşyalarınızı görmemiz ya da detaylı bilgi vermeniz gereklidir.

UYARI: Firmamızın taklit ediliyor. Firmamızın ismi İnternet üzerinde izinsiz ve bizimle alakasız olarak bazı kişilerce kullanılmakta. Kesinlikle 444 5 571 numaralı hattan başka hiç bir telefon bize ait değildir.