Sıkça Sorulan Sorular

Lorem Ipsum, Marmara nakliyat firması evden eve taşıma, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, antika taşımacılığı, eşya depolama ve çelik kasa/para kasası ve piyano taşımacılığı yapmaktadır.

Marmara nakliyat firması İstanbul civarında 14 adet şube zincirine sahip olan bir firmadır. Ayrıca Ankara, Erzurum, Trabzon, Adana, Antalya, Diyarbakır illerinde de şubeleri bulunmaktadır.

Firmanın genel iş düzeninde bulunan eşya depolama sistemi her müşterinin kullanabileceği nitelikte tasarlanmıştır. Bireysel ve kurumsal müşterilerin kendi belirttikleri süre içinde kullanılacak bir hizmettir.

Normalde nakliyat hizmetleri açısından arayıp bilgi alabileceğiniz firma olan Marmara nakliyat firması ücretsiz ekspertiz özelliği de sunan bir firmadır. Bu özelliği sayesinde eşyaların yerinde görülerek fiyat belirlenmesi ve müşteriye nakliyat işlemi öncesinde verilmesi mümkündür. Özellikle İstanbul ili içinde bu sistemi kullanıldığı gibi diğer şubelerinde de kullanıldığı bilinmektedir.

Çelik kasa veya para kasası olarak bilinen kasaların taşınmasında trans, palet, kayış ve kızak sistemleri ile taşımalar gerçekleştirmektedir. Ürünlerin en güvenli şekilde teslim alınarak istenen yere nakliyatı gerçekleştirilmektedir.

Antika ürünler bilindiği üzere maliyet açısından en yüksek fiyatlarda satılan eşyalardır. Ürünlerin kaybolmaması veya hasar görmemesi amacıyla kullanılan koruyucu malzemeler ile paketlenmektedir. Paketlenme sonrasında özel araç filosuna yüklenen ürünler özel ekipman ve eleman desteği ile istenen yere nakliyatı gerçekleştirmektedir.