Size bir telefon kadar yakınız
444 5 571
Dil Seçin
tr

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat

Marmara Ev Ofis Taşıma ve Depolama Ltd. Şti. Olarak 1971 yılından veri ev eşyası ve ofis eşyası taşıma hizmetleri sunuyoruz. Evden Eve Nakliyat Hizmetimizle Türkiyenin her noktasına eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Firmamız Türk esnaf bilincine göre hareket etmekte ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Tamamı ile güven üzerine kurulu olan sistemimizde eşyaların en iyi biçimde taşınabilmesi ve müşterilerimizin beklentilerine cevap olabilmek birincil ilkemiz olmuştur her zaman.

Geniş araç filosuna sahip olan firmamızın merkezi İstanbul’dadır. İstanbul içerisinde bulunan 14 şubemiz sayesinde her noktaya anında kesintisiz ve sorunsuz hizmet götürebiliyoruz.  Firmamızın aynı zamanda Ankara, Trabzon, Erzurum, İzmir, Antalya, Adana ve Diyarbakır’da şubeleri var.

Müşterilerimizin memnuniyet dereceleri bizim için son derece önemlidir. Bu doğrultuda hareket ediyor ve çağın gereksinimleri doğrultusunda kendimizi yeniliyoruz. Bizim işimiz eşya taşımacılığı değil: yuva ve ekmek teknesi taşımadır. Bunun bilincine sahip olarak her şeyden önce işimize son derece saygı duyuyor ve seviyoruz.