Size bir telefon kadar yakınız
444 5 571
Dil Seçin
tr

Şehirlerarası Nakliyat

Anasayfa » Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ile eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz için kullandığımız araçlarımızın tamamı çelik kapalı kasalı olup su ve toz geçirmeyen özelliktedirler. 

Şehirler arası evden eve nakliyat için gerekli olan bütün yetki belgelerine sahip bir firmayız. Taşınacak olan eşyalarınızı  ilk önce taşınmaya hazır olacak hale getiriyoruz. Eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi için evden eve nakliyat hizmeti alanımızdaki her şeyi uygulamaktayız. Mobilyaların monte ve demonte işlemleri, beyaz eşya ve avizelerin monte ve demonte işlemleri ve bunlarla birlikte evdeki bütün her şeyin hem uzun yolda hem de taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sağlam ve itinalı bir şekilde paketleme – ambalajlama işlemlerini yapıyoruz.

Uzun yola çıkacak eşyalar büyük bir özen ve titizlikle ambalajlanıp paketlenmek zorundadırlar. Aksi taktirde hasar alma olasılıkları yükselecektir.  Firmamız bünyesi altında çalışan uzman personellerimiz sayesinde taşınacak olan ürünlerin tamamı en iyi ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile darbelere karşı korunacak hale getirilmektedir. Araçlarımızın tamamı çelik kapalı kasalı ve içleri sunta ile kaplıdır. Uzun yola çıkacak araçlarımızın tamamı çağımıza uygun ve yüksek modeldir.