Size bir telefon kadar yakınız
444 5 571
Dil Seçin
tr

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimizle beraber eşyalarınızı Dünya üzerinde sizin belirlediğiniz herhangi bir noktaya kesintisiz olarak gönderebiliyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimizle eşyalarınızı şehir içi taşınmış gibi sorunsuz ve sıkıntısız olarak yerine getiriyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat olan ev eşyalarını öncelikli olarak taşınma esnasında ve yoldayken alabilecekleri darbelerden korunabilecek hale getiriyoruz. Bunun için çok sağlam bir ambalajlama işlemi yapıyoruz. Bununla birlikte hassas eşyalar için özel ambalajlama ve sandıklama sistemleri oluşturuyoruz. Eşyalarınızın taşınacağı ülke ve bölgeye göre kullanacağımız yol değişmektedir. Kara, hava ve deniz yolu ile taşıma hizmeti olan firmamız genel anlamda kara taşımacılığını kullanmaktadır.

Bizi arayarak taşınması gereken eşyalarınızın olduğunu söylemeniz yeterlidir. İlk önce yerinde ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın kaplayacağı alan metreküp olarak hesaplanmaktadır. Bununla birlikte taşınacak olan eşyaların en iyi nasıl ne ne şekilde taşınacağı kararı alınmaktadır. Eşyalar uygun bir biçimde ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır. Uzman personellerimiz size taşınmanın fiyatını çıkarmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimiz isterseniz eve teslimat ve kurulum isterseniz de kapı önünde teslim olmak üzere iki çeşittir. Bunlarda fiyat farkları vardır. İki tip iş seçiminde de evraklar gümrükleme, depolama ve antredepo sistemlerinde sizi hiç bir şeye karıştırmıyoruz.